СТУДЕНТИ ОНП «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ» 

НН ІНСТИТУТУ ПРАВА

ОТРИМАЛИ НАГОРОДУ «SPIRIT OF THE MOOT» 

У МІЖНАРОДНИХ СУДОВИХ ДЕБАТАХ 

З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ 

OXFORD INTERNATIONAL INTELLECTUAL PROPERTY MOOT 2023

Здобувачі ОР «Магістр» ОНП «Інтелектуальна власність» Анастасія Толкачова та Анна Ткачук з 15 по 19 березня 2023 року взяли участь у 20-му щорічному Оксфордському міжнародному муткорті з питань інтелектуальної власності (Oxford International Intellectual Property Moot 2023). Тренерами команди виступили випускники Навчально-наукового інституту права Ілона Бюлюбаш та Наталія Бадьора.

За результатами письмових раундів було оголошено фіналістів Oxford International Intellectual Property Moot 2023 та відібрано 28 команд, які взяли участь в усних доповідях на цьому престижному змаганні. Серед них команди із Франкфуртського університету Гете, Королівського коледжу Лондона, Лондонської школи економіки, Національного університету Сінгапуру, Кембриджського університету, Оттавського університету та інших провідних університетів світу. Вперше за результатами письмових раундів до усних раундів було відібрано команду з України.

Сердечно вітаємо наших здобувачів із перемогою у змаганнях в 3 із 4 обов’язкових усних раундах та отриманням престижної нагороди «Дух муткорту» («Spirit of the Moot»)! Команда гідно представила Київський національний університет імені Тараса Шевченка на міжнародному рівні, де були представлені команди з багатьох провідних університетів світу із різних куточків світу (Англія, Австралія, Індія, Сінгапур, Канада тощо).

Бажаємо творчої наснаги на реалізацію нових креативних задумів й ідей, невичерпного джерела натхнення та сил для творчості, а також великих професійних успіхів!