ЗЕРОВ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ас., к.ю.н.

ЗЕРОВ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

кандидат юридичних наук, асистент кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права; 

професіонал з інтелектуальної власності; адвокат.

Освіта:

      В  2014 р. закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр права».

      З грудня 2014 р. по листопад 2017 р. навчався в аспірантурі юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка на кафедрі інтелектуальної власності.

      В 2018 р. здобув професійну кваліфікацію «Юрист. Професіонал з інтелектуальної власності».

      В 2019 здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.03.

 

Науково-педагогічна діяльність:

       2017 р.  - асистент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

   2020 р. - асистент кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Підвищення кваліфікації:

Курси поглибленого дистанційного навчання з питань інтелектуальної власності. Набуті знання та навички використовуються у науково-педагогічній діяльності.

 

 


Сфера наукових досліджень та інтересів:

 


Наукова діяльність:

Зеров Костянтин Олександрович активно займається науково-дослідною роботою (ORCID). За період наукової діяльності ним було опубліковано понад 30 публікацій; зокрема він є автором монографії «Особливості захисту авторських прав на твори, розміщені в мережі Інтернет» (2018 р.),  співавтором монографії "Competition and Intellectual Property Law in Ukraine" (2022 р.).

 


Громадська діяльність:

Співзасновник громадської організації "Клуб інтелектуальної власності", яка спільно з кафедрою інтелектуальної власності та інформаційного права проводить на регулярній основі починаючи з 2014 року засідання, які присвячені актуальним практичним питанням охорони та захисту прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

 


Практична діяльність:

Наукову та науково-педагогічну діяльність Зеров Костянтин Олександрович поєднує з практичною: є адвокатом та консультує клієнтів із різноманітних секторів економіки, зокрема представників креативних індустрій у сфері авторського права та суміжних прав: програмістів, художників, письменників, представників шоу-бізнесу, а також рекламні агентства, аграріїв, фармацевтичні компанії тощо.

 

Контакти:

 

Е-мейл: zerov@knu.ua

 

Телефон: (044) 239-31-35